MEZUNİYET KIYAFETLERİ

Mezunlar için mezuniyet kıyafetleri tasarlıyor ve üretiyoruz. En çarpıcı ve farklı mezuniyet tişörtleri ve mezuniyet sweatshirtlerini biz yaparız. Mezun olduğunuz okulda son sınıflar olarak sadece size özel bir tişört ve sweatshirt olsun istemez misiniz? İster giyin isterseniz son sınıflar olarak unutulmaz bir hatıra olarak dolabınızda saklayın.

Mezunlar okulun son sınıfı, abi ve ablalarıdır.Onlar ne derse o olur. Şaka maka okul bitiyordur. Birçok şey paylaştığı arkadaşlarından ayrılacak olmanın burukluğunu yaşarlar. Liseden mezun oluyorsa sınav telaşında, üniversiteden mezun oluyorsa kpss ve iş bulma telaşındadırlar. Sona yaklaşırken herşey son senenin verdiği buruk heyacanla birlikte yapılmaya çalışılır. Gezilere beraber gidilir, tüm etkinlikler beraber düzenlenir. Anı biriktirmek adına arkadaşlarla okulda ve şehrin dört tarafında fotoğraflar çekilir. Mezuniyet tişört ve sweatshirtleri yaptırılır. Yıllıklar hazırlanır. Yüzükler yaptırılır. Arkadaşlar arasında hediyeler alınır verilir. Mezuniyet için kep-cübbe satın alınır veya kiralanır. Tüm bunlar fırsat buldukça akıllı telefonlarla fotoğraflanır, sosyal medya hesaplarında paylaşılır.

Tişörtler, sweatshirtler, kapşonlu sweatshirtler, kolej montları ve kep-cübbe başlıca mezuniyet kıyafeti çeşitlerimiz. Sadece kıyafet değil yüzük, kupa bardak, anahtarlık gibi alternatif ürünlerde yapabiliriz.

MEZUNİYET KIYAFETLERİ

Telefonla Sipariş İmkanı

0322 328 2048'i arayın, siparişinizi verin.

Whatsaap Sipariş İmkanı

0506 946 5956'a Mesaj atarak siparişinizi verin.

  • Gösterim: 3016
  • Ürün Kodu: okul-01
  • Stok Durumu: 1
  • 0,00TL